Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Żmijowiska - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

207 000 zł6 104 m² 33,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlano-inwestycyjna w Dąbrówce, 5 km od Kazimierza Dolnego Wyjątkowa oferta dla inwestorów i osób poszukujących spokojnego miejsca na dom w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 613 m² 309,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (mn) pod 1 lub 2 domy wolnostojące albo "bliźniaka" przy ul. Niezapominajki w puławach/włostowicach. Działki w tym miejscu pojawiają się rzadko w sprzedaży, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rzeczyca

Rzeczyca(Żmijowiska + 15 km)

1 599 000 zł110 m² 14 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 700 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Rzeczycy, zaledwie kilka minut od Kazimierza Dolnego. Posesja o powierzchni 1,47 ha usytuowana jest na malowniczym wzgórzu i obejmuje własny.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł14 816 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża działka o pow. 14816 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (podział na osiem oddzielnych działek budowlanych z drogą wewnętrzną) w m. Grabów n/wisłą gm. Przyłęk,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 680 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, nałęczów, 14 ar, zabudowa jednorodzinna, media Działka: - 1 linia zabudowy - 1680 m2 - wymiary 26m szerokości x 47m głębokości Media: - prąd - woda miejska na działce - gaz na.

Szczegóły ogłoszenia

123 500 zł4 115 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 41,15 a z warunkami zabudowy Wólka Krowicka | blisko Roztocza Na sprzedaż atrakcyjna działka o wymiarach 23m x 185m z wydanymi warunkami zabudowy, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Przyłęk

Przyłęk(Żmijowiska + 14 km)

1 200 000 zł209,78 m² 5 720 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:46 500 m²

Hala produkcyjno-warsztatowa o powierzchni 209 m kw wraz z zabudową siedliskową na działce o powierzchni 4,9 ha blisko Zwolenia i Puław. Hala: -rok budowy 2012 -powierzchnia 209.

Szczegóły ogłoszenia

163 500 zł1 635 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w drugiej lini zabudowy o powierzchni 1635 m2 w miejscowości Zajaczków gm. Opole Lubelskie. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61,50 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie w Puławach - idealne dla rodziny! Lokalizacja - Puławy Niwa Powierzchnia - 61,5 m Piętro - 3/4 Forma własności - Spółdzielczo-własnościowe z kw Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Witoszyn

Witoszyn(Żmijowiska + 17 km)

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 616 m²

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Witoszyn (gmina Kazimierz Dolny), w otoczeniu wzgórz, dolin i rzeki - idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Żmijowiska

Żmijowiska,podkarpackie

49 900 zł953 m² 52,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żmijowiska / gmina wielkie oczy powiat lubaczowski W ofercie sprzedaży jest działka rolno-budowlana położona w ustronnym miejscu z możliwością przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij